Begüm Erdem - Personal Trainer & CW Kurucusu

Begüm ERDEM

* PILATES © (Matwork & Reformer) Egitmeni
* ZUMBA © ve ZUMBATOMIC © Eğitmeni
* TRIGGER POINT THERAPY © Uygulayicisi
* TRX © Eğitmeni
* BOSU © Balance Cardio Eğitmeni

Begüm ERDEM, Türkiye'nin ilk balerinlerinden olan Sevinç Altıntaş'a ait Özel Bale, Mankenlik ve Zerafet Okulunda 7 yıl bale eğitimi almıştır. Basketbol ve voleybol sporlarını da yapmış ve 2006 yılından beri Pilates'le ilgilenmiştir. 2011 yılından beri profesyonel olarak pilates eğitmenliği yapmaktadır. Begüm ERDEM ayrıca 2011 senesinde lisanslı ZUMBA ve ZUMBATOMIC eğitmeni olmuş ve bu alanlarda da bir çok yerde ders vermiştir. Rael Isakowitz'in kurduğu yenilikçi ve akademik başarıya adanmışılığı ile ün salmış lider bir Pilates eğitim akademisi olan BASI PILATES Kapsamlı Eğitmen Yetiştirme Kursu'nu bitirmiştir. Halen Çeşme Marina & SPA'da ve Çeşme Belediyespor'da grup ve bireysel Pilates dersleri vermeye devam etmektedir. Trigger Point ©, TRX ©, BOSU © gibi güncel egzersiz uygulamalarını da sıkça eğitim programlarına dahil etmektedir. Begüm ERDEM yönetim kurulu üyesi olduğu Çeşme Sağlıklı Yaşam ve Spor Derneği ve kurduğu markası Çeşme Wellness (CW) adları altında Çesme'de sıklıkla spor etkiniklerinin yapılmasına öncülük etmektedir.

Atilla Erdem - Personal Trainer & CW Kurucusu

Atilla ERDEM

* HIS Federasyonu Wellness Antrenörü
* TBF Boks Antrenörü
* Personal & Group Fitness Egitmeni
* BOSU Balance © Group & Cardio Egitmeni
* TRX © Eğitmeni

Body-building ve Fitness sporuna 1990lı yılların başında başlayan Atilla ERDEM, erken dönemlerinde taekwondo, karate ve kickboks sporlarıyla uğraşmıştır. Son yıllarda temel olarak Boks çalışmaları yapmaktadır. 2013 Yılında Çeşme Belediyesi Spor Kulübü bünyesindeki Boks Okulu'nda yardımcı antrenörlük yapmıştır. Halen kişisel antrenörlük yapmaktadır. Atilla ERDEM yönetim kurulu üyesi olduğu Çeşme Sağlıklı Yaşam ve Spor Derneği ve kurduğu markası Çeşme Wellness (CW) adları altında Çesme'de sıklıkla spor etkiniklerinin yapılmasına öncülük etmektedir. Çesme Saglikli Yasam ve Spor Dernegi yönetim kurulu üyesidir. Gazetelerde spor ve sağlıkla ilgili yazılar yazmaktadır. Gazetem Çeşme ve Turistik Çeşme gazetesindeki "Sağlık Olsun" adlı köşesinde spor ve saglikla ilgili yazilar yazmaktadir.

Özden Geren - Yoga

Özden Geren

* Yoga Eğitmeni
* Nefes Terapisti
* Yasam Koçu

Yoga ile 2004 yilinda ile tanışan Özden GEREN, Reiki 1, Reiki 2, Hatha ve Raja yoga egitimleri almış ve 2007 yilinda Indian Yoga Institude VYASA nin düzenlemis oldugu Yoga Instructure Course(YIC) den sertifica alarak, egitmenlige baslamıştır. Ayrica Retorika, NLP egitim ve workshoplarina katilmış ve Mustafa Kartal'dan nefes terapistligi koçluk egitimini almıştır. Eğitmenimiz sagaltim odakli Dogru Nefes ve Dogru Düsünce; 5 Tibet egitimi de vermektedir. Orijinal Yoga Sistemi üzerinde egitimine devam etmektedir. 2012 yilinda Ege Üniversitesi onayli Yasam Koçlugu egitimi almıştır. "Cümlelerde Ruhun Yasalari" konulu yeni kitabinın hazirliklarını yapmaktadır. Yurtdisi seyahatlerinde spiritüel arastirmalara devam etmekte ve egitimler almaktadır.Deneyimli Yoga eğitmeni Özdn GEREN ile kadim öğretiler ışığında kendinizi yeniden keşfedin. Yoga ile ruhsal, bedensel ve zihinsel sağlık kazanın.

Eğitmenlerimiz her zaman sizlerle !

Eğitmenlerimizi daha yakından tanımak ve bilgi almak ister miydiniz ?

BugÜn araYIN